| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Buna am si eu o problema big grin
Pe frunte am un fel de cosuri :-s [adica nu cred ca sunt cosuri ca nu pot sa le storc ] sunt un fel de bubitze straight face
Daca dau cu unghia peste se ia un fel de coaj dar mai ramane un strat subtire care nu se ia crying m-am dat cu baton din acela pentru cosuri de la oriflame dar nici un efect crying.
Ce as putea face sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Incearca zynerit sau cutaden peste noapte, de 2 ori pe saptamana minim, masca cu argila, bioderma apa micelara, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

4 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise explică:

Zineryt sub ce forma se gaseste [pastile, lichid straight face ]?

| Slowmotioon a răspuns:

Cea mai buna solutie pentru ce ai tu este ZINERYT.asa se numeste solutia! 100% o sa ai rezultate mariii, si eu am avut ceva de genu si am folosit multe creme si tratamente da iti zic Sigur Nu se compara cu ZINERYT. N tu e scump vreo 30 lei!(sper ca te-am putut ajuta)

| Lumy a răspuns:

Poti sa dai cu o alifie hidratanta, si eu am bubutze din astea si mi se cojeste fruntea, dar iti pot veni si inaintea menstruatiei iar dupa aceea dispar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti incerca Zinerit de la farmacie. Nu am incercat asta nicioadata, insa verisoara mea a incercat si a dat roade. De asemenea multe persoane de pem TPU au recomandat asta.
Daca nu da roade ( ma indoiesc ca s'ar intampla asta ), du-te la medic, incearca pentru inceput o sedinta cu medicul de familie, apoi du-te pana la dermatolog, ce o sa te ajute ( SIGUR ).
Cat despre produsele pentru cosuri Oriflame... ignora'le ( dar numai produsele pentru cosuri ) pentru ca nu prea dau roade.
Sper ca ti'am fost de ajutor...

Pa-pa!