| Miriii a întrebat:

Am şi eu o problemă. Mereu când imi tai unghiile au o formă neplăcută. Cum să fac să aibă o formă foarte frumoasă?(Funta)¤¤¤¤¤

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Dupa ce ti le tai.da cu pila, pilestele, iar apoi da cu un lac de unghi sau daca nu lasa-le simplewinking.un sfart dupa ce termini de taiat si de lipit lasale tine mainile in apa calda spre fierbinte vreo 4-5 minwinking succes

2 răspunsuri:
| Ioana353 a răspuns:

Uita-te pe revistele "cool girl"si poti sa pui intrebate si o sa iti raspunda

| gogi a răspuns:

Dai mai mult cu pila eu asa fac. sper ca te-am ajutat