| Cccccccccccccorina a întrebat:

Am sprancenele drepte.acum le-am lasat sa creasca deoarece vreau EU sa imi realizez o forma mai arcuita. Le-am facut la salon de N ori de N tipe si toate mi le-au stricat. de la jumatate incolo aproape ca nu se mai vedea ca am spranceana.So.asta e pentru mine: Fata ovala sau rotundaTi se potrivesc sprancenele arcuite. Ai grija ca punctul cel mai inalt sa fie pozitionat central. Ne dam seama de acest punct pentru ca acesta este in dreptul conturului irisului
Daca o fac pe una sunt sigura ca cealalta nu v-a iesi la fel.(stau in >anglia-) Oare se gaseste de cumparat ceva.forma sau.ahh.chiar nu stiu.help me! funda+vot

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ahh - ha ha ha - esti tare

| Tynnna a răspuns:

Eu zic totusi sa nu ti le faci singura. Pur si simplu te duci si ii spui clar cum le vrei, ca nu le vrei subtiri de la jumatate spre coada ochiului, eventual poti sa descarci o poza de pe net cu modelul preferat de tine. De aia sunt puse tipele alea acolo, sa faca ce vrem noi, nu cum le taie pe ele capul.winking