| fatacaciocolata a întrebat:

am tenul ciocolatiu si ochi caprui. ce nuanta pot da parului? caramelul da bine?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Un ciocolatiu cred ca te-ar prinde mai bine

| darrio2007 a răspuns:

Da.E bun caramelul.

| AikkoxD a răspuns:

Repet, la tenul măsliniu nu se potrivesc culorile calde, gen roşu, portocaliu, blond. Ţi-ar sta bine cu un negru-albăstrui, sau un castaniu închis cu şuviţe mai deschise (maxim 2 nuanţe mai deschise)

| Krosa a răspuns:

Da iti va sta bine si sa stii ca si rosu uitate la vedete la rihanna, beyonce

| Uza a răspuns:

Negru.

| oanabuysomeweed a răspuns:

Brunet,eventual cu cateva suvite, ce culoare vrei tu happy

| Peachy a răspuns:

Mult mai bine cred ca ar da un saten ciocolatiu sau un roscat cu irizatii violet sau roscat, caramelul este deschis si din cate stiu nu prea merge la un ten inchis, banuiesc ca ai si sprancene inchise la culoare si se va vedea un pic aiurea dar daca ti s-a pus tie pata pe caramel incearca si eventual mai faci niste suvite saten ciocolatiu ca sa nu fie o trecere brusca

| ManTheMan8 a răspuns:

Draga ti-as sugera o culoare caramelizata asa un pic deschisa sau daca nu mai incearca un saten oricum sunt sigur ca iti v-a sta binewinking funda?