| Bambyynaa007 a întrebat:

Am un piercing in buric de 3 saptamani, ideea e ca am mai avut odata iar dupa 5 luni am realizat ca gaura lui se largea iar acea piele se subtia si usor usor a ajuns sa cada piercingul. Pana acum am crezut ca din cauza faptului ca atunci acel tip nu mi-a facut bine piercingu dar de aceasta data sunt foarte sigura ca un alt baiat mi l-a pus foarte bine si in conditii foarte sterile si sigure. Acea piele inca se subtiaza putin cate putin iar eu nu stiu ce sa fac, eu am un pierce din titan iar eu m-am gandit ca, corpul meu nu suporta titanul si il da afara dar acel baiat mi-a zis ca daca nu l-ar accepta s-ar infecta. Tin sa spun ca nu ma doare absolut deloc, acea secretie curge foarte putin, deci nici un semn de infectie, este doar destul de rosu. M-am gandit sa imi iau un pierce din argint. A mai patit cineva? ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Lasa piercingul in pace si nu-l mai pune in buric ca poti sa faci o infectie (tetanos)!