| Vladina_1214 a întrebat:

Am unghiile galbene de la foarte multa oja Cum as putea sa le readuc la normal?

7 răspunsuri:
| GagaAlexandra a răspuns:

Trebuie sa astepti sa iti cada unghiile si apoi sa iti creasca la nrmal

| RenataG a răspuns:

Stergi cu accetonalaughing

| Pufulinna a răspuns:

Si eu le-am avut asa! Sterge-le bine cu acetona, si lasa-le asa cam o saptamana! Vezi ce se intampla! Mie mi-a disparut culoarea galbena de pe ele. Si imi erau chiar galbene! Daca nu, du-te la un salon de infrumusetare si intreaba-le pe cele de acolo, probabil iti vor da o crema sau ceva happy
Fundita? love struck

| mystic a răspuns:

Incearca sa te speli cu sare de lamaie, si nu le mai da cu oja o vreme... fundita?:*

| Bellatris a răspuns:

Se intampla foarte des, nu prea poti decat sa le acoperi cu oja. Incearca sa iti faci un obicei ca inainte de primul strat de oja sa aplici un strat de lac. Iti va proteja unghiile.

| delia_6094 a răspuns:

Ia o periuta de dinti o pasta de dinti pentru albire si freacale ca pe dinti.Am vazut un video cu trucul asta pe internet si cred ca merge.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici articolul meu cu unghii ingalbenite

http://www.sfaturilemariei.com/......galbenite/