| ticaela a întrebat:

am vazut o reclama la Tv cu samponul Schauma-Cotton Fresh.
A incercat cineva acest sampon si daca da cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e chestiuta aia pentru matreata sau par gras nu mersi. Nu sunt soricel ca sa incerc asa ceva. Toate sampoanele din magazin mi se par niste detergenti chimici. Daca vrei sa scapi de parul gras foloseste Gerovital pentru par gras si daca vrei sa scapi de matreata foloseste Nizoral, ambele din farmacii. Primul costa 13 lei si al doilea vreo 40 lei, sunt foarte bune.

| ticaela explică (pentru anonim_4396):

Am incercat gerovital si nu mi se pare bun de nimic straight face. oricum mersi de raspuns >big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ticaela):

La mine a mers, asta e. Poti incerca si Life Care, dai comanda pe net.

| vladiaici a răspuns:

Este foarte bun! L-am incercat.