| anonim_4396 a întrebat:

am vazut pe internet multe poze cu baieti care au freze super traznite jen pokemon laughing cum as putea sa imi fac si eu? Care sunt pasii sau care e tehnica?

7 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Scoti la imprimanta pozele care iti plac, te duci frumos la un stilist cu ele.si gatahappy esti ca nou`
tongue

succes:X

| Alecsanndraa a răspuns:

Pune cateva exemple

| Pink Panther a răspuns:

Pokemon laughing))
Pai cred ca cel mai bine e sa te duci la un stilist si sa ii arati poze cu freza pe care o vrei.nu incerca sa te tunzi singur ca nu stii ce iese laughing
Succes happy

| Snowclaw a răspuns:

Ia o poza cu freza lui N, flutur-o prin fata frizerului, si gata c:

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Primul pas: te duci si te speli pe maini, fara sa te stergi. Al doilea pas: te duci si bagi degetele in priza.
Ave!

| Pokèdavid a răspuns:

Bag capun veceu la vecinu si o sa vezi ce tare o sari stea