| CarolinaAnaMaria a întrebat:

Buna, am vazut pe Trendyol niste ghete dr martens care cica ar fi originale ( le scrie si in descriere numele si pe etichete, chiar sunt si doua recenzii care spun ca sunt originale 100%) dar la un pret îndoielnic. mai exact 470 lei. Sunt originale sau nu?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe site se pot pune pozele originale si sa se vanda fake-uri. Nu poti sa ai incredere 100% nici citind recenziile, mai ales ca sunt doar 2.