| Roxana1990 a întrebat:

Ar=ti folosit vreodata aparatul RELAX & TONE? Da rezultate?

5 răspunsuri:
| zacusca16 a răspuns:

Am folosit si nu nu merge zice ca trebuie sa stai 10 min sa slabesti am stat 30 de min si nimic in fiecare zi deci e varza

| alicool a răspuns:

Nu e bun de nimic

| ştrumf_8528 a răspuns:

Da, l`am cumparat.
La mine chiar se vad rezultatele straight face
- scapi de "colacei"
- e bun mai ales si pentru celulita...
si te relaxeaza.
Ti`l recomand cu placere :*.

| BeHappyForMe a răspuns:

Eu nu il am dar il are o prietena de o saptamna si la ea cica merge se simte ca slabeste dar ea il foloseste mai mult pentru masaj si cica e foarte relaxant.

| CatalinaaM a răspuns:

Eu il am, la mine se vad deja rezultate dar nu chiar imediat! ti-l recomand, te relaxeaza, slabeste. dar totusi asta cu slabitul depinde de organismul fiecaruia :*