| dada_2571 a întrebat:

Are vre'o fata extensii de par? De care? Naturale sau sintetice? Pentru cele cu par natural, nu e ciudat sa-ti pui parul altcuiva? Stiu ca e spalat si bla bla, dar tousi... Cele cu par sintetic rezista? Se degradeaza? Cat costa?

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Majoritatea colegelor mele au si cred ca am invatat ceva despre extensii. laughing Cele din par sintetic daca se spala sau incerci sa le indrepti se strica, si se rup destul de repede, deci nu prea rezista. Majoritatea costa pana in 50 ron.happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu prea stiu dar am vazut pe strada o fufa si avea par deala si ai era ca si parul normal

| Anda_5509 a răspuns:

Cele din par natural sunt destul de scumpe, dar sunt si bune.asta e diferenta fata de cele sintetice.Nu,nu se degradeaza, dar cum sa ti explic, se incurca repede si trebuie sa fii atenta sa nu le rupi.Nu costa mult cele sintetice, depinde acum si de unde le iei.Eu am gasit si cu 7 lei buc.(sintetice).

P. S; Poti sa te duci si la salon sa intrebi, iti vor spune mai multe lucruri, cum trebuie sa le ingrijesti, sau cum sa le porti...

| Loomea straina' a răspuns:

Nu am extensii, dar sora meah are, are naturale, celelalte se rup foarte repede, au fost 200 10 extensiilaughing. Mi-e mi se pare chiar scarbos dar nu eu ii zic ce sa faca.

| SexyChick a răspuns:

Buna :*
eu am extensii dar clip-on adica cu clips happy
am dat pe ele 50 ron. deci nu sunt scumpe tongue
eu zic sa iti iei din par natural pentru ca le poti ondula, indrepta cand ai tu chef fara sa se degradeze! si eu tot din astea am tongue
te pup :*

| anuska a răspuns:

Poi nu am auzit ca exista adevarate doar sintetice da infine eu stiu ca una costa 60 lei si sunt foarte rezistene dar trebuie sa le dai jos and incepe sa iti creasca parul.Cand vrei sa le dai jos du-te la coafor ca singura daca le dai poti sa ramai fara par in captongue