| bella_1239 a întrebat:

as avea nevoie de putin ajutor. Vreu sa ma tund si nu stiu cum, as avea nevoie de niste idei( daca se poate cu imagini, m-ar ajuta foarte mult), daca se poate niste tunsori ceva mai indraznete. Am fata rotunda, parul lung si saten, ochii migdalati si cam atat. Dau fundita. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BubuLina999 a răspuns:

Acestea sunt tunsorile care ar merge la fata rotunda. si eu o am rotunda si in curand ma voi tunde bob lung sa imi alungeasca fata si plus de asta am nevoie de o schimbare. http://www.google.ro/......tp?/images
la fel am si eu parul lung, pana la jumatatea spatelui si culoarea blondut spre saten.
nu voi regreta cand ma voi tunde. apoi am de gand sa imi ingrijesc parul cu mare atentie, si de aceea voi folosi ulei de ricin si alte **leacuri** care sa ma ajute sa imi intretin parul frumos.