| Haiduc_Larisa_1990 a întrebat:

Buna!
As avea o intrebare.
Am 12 ani si vreau sa ma vopsesc din blond in roscat.
va afecta asta cumva parul?
daca da exista cv fixativ din cte am inteles sa il coloreze?
va rog raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| lovemuzic99 a răspuns:

Deci nu te vopsi pentru ca poatea cum o sa-ti placa sa te vopsesti si o s-o mai faci pana cand parul dau va fi ca sarma si v-a trebuie sa te tunzi ca sa poti sa-l recapati.Si la varsta ta nici macar nu ar trebui sa te gandesti sa te vopsesti.Dar este viata si parul tau dar sfarul meu este sa nu te vopsestihappy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună,
De la 12 ani să te vopsești?
Copilăria unde o lași?
Te vopsești când vei fi majoră.
Pa, pa.

| Holocaust a răspuns (pentru Legiuitoarea):

În loc să-i ţii o predică de genul, mai bine îi arătai asta:http://stirileprotv.ro/......-foto.html Mă întreb dacă s-ar răzgândi.:-?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Holocaust):

Bună.
Îi spui ei, nu mie!
Pa, pa.

| Holocaust a răspuns (pentru Legiuitoarea):

O să-mi vadă şi ea răspunsul, calmează-te...

| LauraEU a răspuns:

Nu te vopsi, inca esti copil!

| puffy04 a răspuns:

E o idee proasta.Nu face asta.

| MoiraBurton a răspuns:

Să nu cumva! I don't want to see Îți distrugi părul și când o să vrei să îl lași din nou blond, o să fie nasol. Ți-l distrugi! Părerea mea e să NU îți faci.