| roxanaioanaMaria a întrebat:

AS avea o intrebare! cum sa imi fac parul pe maine e pana la umeri putin mai lung si trebuie sa port caciulita de mos craciun si nu mai am ideii! MUltumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| xPatriciaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il intinzi si daca iti plac buclele poti sa iti faci 2 in fata!
Arata super su cacilita de Mos Craciun!
Pa! O zi buna! kiss

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Il intinzi si il lasi asa.Sau daca poti fa-ti doua cozi impletite.

| KiduIcs a răspuns:

Ti-l intinzi si iti faci niste bucle de la jumatatea parului ca sa nu deranjezi caciulita! happy

| roxanaioanaMaria explică:

Multumesc tututor