| EvaTramell a întrebat:

Buna as dori niste poze cum sa asortez o camasa cu colanti. Merge sa`mi iau un fular si sa`mi prind coc sus? Deci sa reiau: Camasa, colanti, fular si parul prins coc. Dati-mi sfaturi.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar merge[poate daca renunti la fular...]

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Mda ...ar merge destul de bine, dar ai grija sa nu fie toate culorile (sa nu arati ciudat). Cocul sa fie destul de simplu, iar camasa putin descheiata (chiar daca nu se vede din cauza fularului). O sa vina frumoswinking
Sper ca te-am ajutat happywinking!

| LauraEU a răspuns:

Ar merge dar daca e putin lunguta camasa sau putin larguta ii da un efect mai frumos happy Si cocul sa-l faci putin dezordonat!
sper ca te-am ajutat!