| PisicaNebuna a întrebat:

As dori niste sfaturi sau propuneri de produse care sa imi protejez parul atunci cand il intind cu placa sau il ondulez. Multumesc!

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand crema pentru reparare Hegron Hair Control http://atshopping.ro/product.php?id_product=180

| Alecsa90 a răspuns:

Buna, eu folosesc spray-ul termorezistent de la Balea...e foarte bun si e si accesibil! Se gaseste in magazinele DM! Sau daca vrei ceva mai scump sunt si de la L'oreal, Wella etc!