| CriSs20 a întrebat:

as dori o parere despre urmatoarele parfumuri de la Oriflame: Amber Elixir, Eclat Weekend, Precious Moments. Pe care din ele sa achizitionez?

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Am observat ca ai precizat mai jos ca vrei un parfum cu miros puternic, nu dulce.
in acest caz NU iti recomand Amber Elixir pentru ca are un miros dulce,placut, dar nu este prea tare.
Eclat Weekend am vazut la o colega miroase destul de bine(depinde de gusturile fiecaruia).
in schimb parfumul Precious Moments miroase atat de binebatting eyelashes
in concluzie eu iti recomand Precious Moments!

p.s.: poti ruga prietena, colega ta care este reprezentant la Oriflame sa aduca monstre de parfumuri care nu sunt foarte scumpe(1 leu monstra de ex.) si in cazul acesta iti alegi parfumul dorit!happy
sper ca te-am ajutat:*

fundita?big grin

5 răspunsuri:
| Deiiu26 a răspuns:

Eu am Amber Elixir si chiar imi place, are un miros foarte dulce si rezista foarte mult dupa ce l-ai aplicat.

| Esperança a răspuns:

Amber Elixir miroase ingrozitor de urat. Eclat Weekend nu l-am incercat in schimb Precious Moments miroase destul de bine. Deci eu iti recomand ultimul.

| Claudela a răspuns:

Precious Momentshappy

| carmen13 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Eclat dar depinde de gusturile fiecareia

| CriSs20 explică:

Ma intereseaza sa aiba un miros puternic. nu dulce