| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
As dori sa imi cumpar toata gama de produse L´Oréal Professionnel Série Expert Pro-Keratin Refill pentru par deteriorat.
A incercat cineva sau auzit despre aceste produse? Sunt bune, merita sa le cumpar?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Buna! Matusa mea foloseste de obicei produse din gama L´Oréal! Si se declara foarte multumita! Ii face parul mai moale, si usor de pieptanat.

1 răspuns:
| zuzzaa a răspuns:

Am folosit si eu produsele si sunt foarte bune. poti sa folosesti cu incredere