| sayuriy a întrebat:

as dori sa imi operez nasul dar nu stiu daca in Romania sau in alta tara. eu am in calcul si Corea de Sud, am observat ca acolo operatiile sunt foarte reusite. Intrebarea mea este si-a facut cineva o operatie de infrumusetare in Corea de Sud?

Răspuns Câştigător
| livixd a răspuns:

Hei, cea mai buna prietena a mea s-a operat la nas la Tm si a fost foarte okei la o clinica privata iti recomand sa mergi in Tm daca vrei sa mergi e foarte bine + ca sunt medici buni fundA?

1 răspuns:
| JeSuisElle a răspuns:

De ce sa faci in strainatate? In Romania sunt atatia medici fantastici precum Dr. Marek Valcu, Dr. Stan, intereseaza-te pe niste forumuri de rinoplatiile facute in Romania si o sa vezi ca tot o sa gasesti ceva. Operatie este una relativ usoara oricum