| Estera123 a întrebat:

As dori sa incerc o crema anticelulitica (combinata cu putin sport) sa vad ce efecte are. Care crema anticelulitica de la Oriflame ati incercat-o si vi se pare ca are efect, ori alta crema de pe piata? Dar crema contra vergeturilor?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gerovital Plant anticelulitica sau Elmiplant - cea cu efect de incalzire.

| Madalina_Aditza_1991 a răspuns:

Slim gel

| Farmec a răspuns:

Pentru ca este vara iti recomandam un gel anticelulit cu senzatie racoroasa:http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html
Are o acţiune imediată, cu un puternic efect de răcire şi o acţiune de durată cu efect de fermitate dat de complexul Bio-Slim PF, fapt ce amplifică procesul de slăbire. Uleiul natural de lămâie este excelent pentru tonifiere, fermitate, energizare. Gelul are proprietăţi puternic emoliente lăsând pielea catifelată, suplă şi delicat parfumată.

Răspuns utilizator avertizat