| DeeaIoana a întrebat:

As dori sa stiu daca a primit cineva comanda de pe site-ul fabrica de extensii..acum putin timp am dat comanda si am vazut unele comentarii nu f bune cu privire la calitatea extensiilor..imi poate spune cineva cat de ok sunt?

Răspuns Câştigător
| yuliutsa a răspuns:

Sunt bune cat de cat...Cauta pe okazii.ro...Gasesti orice.:*

| DeeaIoana explică (pentru yuliutsa):

Mersi de raspuns happy am anulat pana la urma comanda pentru ca nu am vrut sa risc :p am sa mai caut pe la saloanele de coafura, asa sunt mai sigura.o zi placuta :*

2 răspunsuri:
| Hilde a răspuns:

Eu am extensii de pe www.divisima.ro. Le am de aproape 2 ani, am avut grija de ele si sunt inca foarte bune!