| LostHappiness a întrebat:

As vrea ca miercuri sa imi vopsesc parul suvite mov cu Violet de Vicentiana. O avea ceva? Adica, nu strica parul sau ceva de genu, nu? Mersi. (Am mentionat ca dau fundita? :d)

Răspuns Câştigător
| cCrRaAzZyY a răspuns:

Parerea mea este ca nu are nik...adica nu cred ca iti afecteaza parul. daca este vopsea permanenta atunci s-ar putea pentru ca daca uh te vopsesti cu o vopsea permanenta ori ti se decoloreaza parul ori iti cade incetul cu incetul

2 răspunsuri:
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Eu nu cred ca afecteaza parul cu nimicwinking(dar ar trebui sa ai si parul de asa natura incat sa se vada suvitele)si app ...in orice caz daca vrei sati decolorezi parul ...si vrei sa-l faci blond conteaza cat de mult il lasi sa actioneze. daca il lasi mai mult l faci mai deschis dar il ARZI
sper ca te-am ajutatwinking

| missindependent95 a răspuns:

Se numeste violet de gentiana. si nu, nu iti afecteaza parul.