| Innocentgirllove a întrebat:

as vrea dupa ce despletesc parul sa aiba mai mult volum ce sa fac? adica sa stea un pic mai ridicat parul.Am incercat cu codite multe dar are volum numai la varfuri.

Răspuns Câştigător
| Anony a răspuns:

Buna. uite aseara am gasit ceva pe net si sper sa iti fie de folos

"Pentru a adauga volum parului, apeleaza cu incredere la bere. Bautura fermentata are drojdie, care ingroasa firele. Aplica pe parul curat, umed si lasa timp de 15 minute, dupa care clateste cu apa rece. Poti repeta procedura in fiecare saptamana."

Funda?big grin

2 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

Il tapezi la radacini

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă.
păi eu zic, eventual să ţi-l tapezi puţin dar faza e că nu ştiu cum o să arate sau foloseşte un şampon pentru volum thinking