| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

As vrea mai multe detalii despre crema Karaver Golden Bleach, crema decoloranta.O prietena de a mea o foloseste, si mi-a zis ca este foarte buna si as vrea si eu sa incerc.
As vrea sa aflu detalii privind: efectele secundare, modul de folosire, intstructiuni, etc.Cel mai complet raspuns primeste funda!:d

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mai mult decât bună.
Are instrucțiunile în cutie, nu are efecte secundare dacă este folosită corect.
Pa, pa.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Legiuitoarea):

Cum trebuie sa fie folosita corect pentru a nu aparea efecte secundare?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Bună.
Ai toate informațiile în interiorul cutiei, nu te teme, nu vor fi efecte secundare.
Sfat: nu te decolorezi în perioada menstrei, există riscul iritației pielii.
Pa, pa.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc mult, Legiuitoarea!
Ai fundita de la mine.Am cumparat astazi crema de la SensiBlu, cu 37 de lei, am ajuns acasa, am citit instructiunile, am folosit-o exact cum scria si rezultatele suunt... fantastice! Chiar isi merita banii!

4 răspunsuri:
| emily098 a răspuns:

Golden Bleach
Cremă decolorantă KARAVER
Rapid și convenabil, fără dureri, scapă de firele de păr nedorite dintre două depilări prin aplicarea cremei decolorante KARAVER Golden Bleach cu efect de decolorare a firelor de păr. Se poate folosi atât pentru firele de pe față cât și pentru cele de pe corp.
Datorită apei oxigenate ce se găsește în cremă, prin aplicarea lui împreună cu praful accelerator, firele tale de păr capătă o nuanță aurie. Nu irită pielea datorită extractului de Mușețel cu care este îmbunatățit produsul.
Sper ca cit de cit te-am ajutat happy