| hiphopgirl a întrebat:

As vrea niste sfaturi bune de imbracaminte sau de talent sau...pentru a cucerii baieti nu mari dar frumosi. funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| euI a răspuns:

Pai e adevarat ca baietii nu se cuceresc cu ajutorul imbracamintei trebuie sa fii tu si atunci poate veai avea noroc cu cineva eadevarat si lucrul ca sunt baieti care se uita si la modulincare e imbracata fata acumnu toti baietii frumosi sunt la fel... poate vei gasi si tu pe cineva cu aceleasi pretentii ca si ale tale

3 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Baietii nu se cuceresc cu ajutorul imbracamintei

| izabella01 a răspuns:

Intrebare gresita. Trebuie sa cuceresti baiatul acela cu naturaletea ta, nu cu stilul tau, sigur e important sa fii la moda, sa fii curata si cocheta. Mai bine e sa astepti un baiat care te place, nu te pune pe cuceriri aiurea, ca chiar nu isi are rostul. Sa te foiesti in fata prietenelor tale ca tu ai iubit, etc? Nu! Arata-le ca tu esti bine si fara un accesoriu de care te vei desparti. Imbraca-te cum iti place tie, chiestia este ca hainele sa nu fie demodate si sa se asorteze. Te poti inspira si din look-ul prietenelor tale. Sfaturi de talent la mine nu gasesti, nu sunt genul care isi pune in "miscare" fitele la cuceriri. Bafta! happy

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Nu prea sunt sfaturi dar cuceresti baieti cu naturaletea ta nu cu stilul, daca un baiat te place iti spune verde in fata laughing