| mady04 a întrebat:

as vrea niste sugestii am nevoie de niste haine si incaltaminte mentionez am 1.75 par saten, slabuta plizz fundita'aa si vot

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Daca spui ca ai 1, 75 inseamna ca esti destul de inalta, si daca esti si slabuta atunci mergi pe blugi slim/skinny pentru a ti pune in evidenta picioarele de fotomodel. http://www.google.ro/......tp?/imgres
Deasemeni cand porti tocuri inalte combina o pereche de jeansi cu talie inalta si un top simplu negru. Adauga un sacou nude (ca si pantofii) un accesoriu maxi si vei arata superb.
Pentru stilul casual iti recomand in aceasta perioada puloverele oversize http://www.google.ro/......tp?/imgres cu o pereche de ugg uri sau chiar cizme peste genunchi (jeansi simpli).
Nu te sfii sa porti rochite scurte, chiar din dantela http://www.google.ro/......tp?/imgres
Succes! :) Funda?

1 răspuns:
| jwrules a răspuns:

Saluthappy...Am observat ca ai 1.75 esti destul de inalta...Ok in primul rand ai putea purta ceva casual(tinuta de zi de zi)adica niste pantaloni(skinny sau largi),un tricu(cu maneca lunga, scurta, 3 sferturi),accesorii, o jacheta(care merge), adidasi sau santale(depinde de anotimp) si o jenta funky.in al 2 rand ai putea purta ceva semi-elegant adica o fustita(scurta,lunga)cu o camasa sau un tricou(care merge cu cuorile fustei),accesorile care nu lipsesc niciodatahappy si niste pantofi(cu sclipici, pietre, modele etc) si in al 3 rand poti purta o tinuta eleganta adica o rochie(f.f.f.f. eleganta,o camasa pe dedesubt sau nimic (daca e cald),accesoriile de uitat si niste sandale sau pantofi cu sclipici,modele,pietre,funde, animalutze etc. sau chiar tocurile care sunt :casual, semi-elegaante si pot fi foarte elegante de searahappymult noroc! ai grija si sunt sigura ca vei arata minunathappy