| anonim_4396 a întrebat:

As vrea o scrimbare de look deocamdata sunt bruneta(am avut suvite albastre, violet, rosii)dar as vrea o schimare am parul lung pana la mijlocul spateleuidar as dori doua culori care sa fie combinate, in linii care sa se vada clar si culorile sa fie tari (de ex alb negru) sa aiba contrast mare, vreau ceva impecabil, imi plac coafurile si culorile folosite de mioara balint, doresc ceva in genul ei ceva f frumos va rog sa ma ajutati... msss

6 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Sa te faci blonda si suvite roz

| johnny_1840 a răspuns:

Pai eu zic sa te faci blonda pe partea stanga si bruneta pe dreapta laughing))winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ce as vrea sa imi fac eu si u daca esti bruneta e super
suvite gri un gri tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca ai parul negru si vrei ca suvitele sa se cunoasca, adica de culoare deschisa, va trebui sa il decolorezi (parul) si eu nu iti sugerez asa ceva. Si ca sa te vopsesti blonda tot asa trebuie sa faci. Eu zic sa iti faci suvite de un rosu mai deschis. Eu stiu de la verisoa mea si se cunosteau foarte bine. Dar depinde de nuanta. Acum nu stiu sa iti spun ce numar era. Eu iti urez noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O nuanta de saten deschis-blond mediu...cu suvite blonde(culoare mierii)

| shifii a răspuns:

Blonda, dar nu chiar atat de descris, cu suvite mov sau roz...sau castaniu cu suvite aurii sau roscata cu suvite verzi sau cum erai engru cu suvite albastre=p~e mrf