| IngerCazator a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant AVON...
Deci cum as putea sa devin? Cati ani trebuie sa am? Ce trebuie sa fac? Si care sunt avantajele?
Va rog sa ma ajutati... Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Brigyte a răspuns:

Te poti inscrie pe site-ul oficial sau poti intreba o persoana care este deja reprezentant...trebuie sa ai minim 18 ani.dar te poti inscrie cu numele mamei sau unei persoane care este de acord cu asta si care are peste 18 ani..trebuie sa ai cat mai multe persoane care sa comande de la tine. avantajele sunt foarte multe.
Ex: Primesti lucruri cadou (agende,genti, rochite, farduri, creme etc), primesti o brosura cu produse mult mai ieftine decat cele din catalog de care poti beneficia doar tu..sau daca vrei poti comanda si alte persoane dar vor da mai putini bani...si multe alte lucruri benefice happy

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Te poti inscrie direct pe http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/ReprezentantLanding.page daca ai 18 ani sau daca nu ai inscriete cu acordul mamei.

| JustSmileK a răspuns:

Intra pe site-ul lor :
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page#/home

si vezi ca ai chiar pe prima pagina "Inscrie-te ca reprezentat Avon.

Cred ca trebuie sa ai cel putin 14 ani.