| Bailey a întrebat:

Buna as vrea sa imi dati si mie niste idei despre cum sa ma imbrac primavara asta va rog. Adica ce se mai poarta acum primavara happyhappy: dau funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| IoanaTempah a răspuns:

Se poarta : pantaloni scurti de jeans; geci statement cu insigne si puternic accesorizate; tricouri colorate, jeansi decolorati, rochii vaporoase, blazere in culori puternice, accesorii in stil rock, usor bizare.

Ca si ex :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste, fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro Poate te ajuta si linkul urmator http://www.eva.ro/......ide-1.html

| sandrutzy a răspuns:

Se poarta culori deschise,dar cel mai mult dup parerea mea se poarta galben, portocaliu, si verde deschis.si niste accesorii mai la moda