| ioanaaaaaaaaaaaa27000 a întrebat:

As vrea sa imi fac parul ondulat dar nu cu placa. Ma puteti ajuta?
Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Teodoraa6 a răspuns:

Poti sa iti iei un ondulator, este destul de ieftin, sau poti sa iti impletesti parul dupa ce l`ai spalat si sa dormi asa. dar niste bucle lejere si dragute ies cu un ondulator cu diametru mare happy

8 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Folosește bigudiuri.20 de minute sunt suficiente ca să ai bucle lejere. Fundă? :*

| mona a răspuns:

Foloseste ondulatorul sau bigudiurile electrice

| AcuddlyToy a răspuns:

Poti sa ti le pui pe bigudiuri sau chiar sa ti-l prinzi in coc si pana dimineata ti-e cret sau sa iti prinzi mai mult,, cocuri,, in cap laughing Asa e cel mai OKAI ca nu iti arzi parul :*

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa folosesti ondulatorul, e cel mai bun, sau daca nu vrei, foloseste bigudiuri :*

| IoanaSorina a răspuns:

Este ondulator. Dar trebuie sa iti pulberizezxi parul cu putina apa, apoi :*