| Bubunini a întrebat:

Bună
Aș vrea să îmi iau un creion de sprâncene, de la catrice, https://www.aoro.ro/catrice/stylist-creion-pentru-spranc ene-cu-pensula/ și aș vrea nuanța mai deschisă, deoarece am părul blond și sprâncenele mele sunt la fel ca părul, ați avut vreo dată acest gen de creion, merită să îl cumpăr?

2 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Nu pentru ca e prea moale. Pt zi de zi nu e ok. E mai bun creionul precise micro-brow de la Maybelline sau creioanele de la NYX

| LupuMia a răspuns:

Nu i wow deloc, poti incerca si un marker de la kallos e super, si dupa ce conturezi spranceana cu un corector arata wow.