| Bianca190919 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi incep o afacere online cu bijuterii de argint, modele alese de mine dar nu prea stiu multe legate de domeniu iar internetul nu iti ofera chiar toate informatiile.Ma poate ajuta cineva? As vrea sa stiu cat de greu este sa prelucrezi argintul,trebuie facut la mana tot sau exista aparate care fac asa ceva? De unde pot lua argint si cele necesare la angro, ce fel de aparate am nevoie pentru prelucrarea argintului si orice mai considerati ca este important de stiut.Multumesc,

1 răspuns:
| laSoledad a răspuns:

Vrei sa-ti dea cineva pe tava toata expertiza si know-how-ul acum pe TPU? Aceste informatii tin de consultanta in afaceri, care dureaza si care costa. Ai intrebat de furnizarea materialelor si a echipamentelor, dar de furnizarea informatiei ai uitat ca nu e pe gratis. Astfel de informatii n-o sa le gasesti la userii de pe TPU, ca altfel erau de mult bogati si plecati de pe site-ul asta.