| cristinnel a întrebat:

as vrea sa imi n uantez parul dar doresc neaparat culoarea pe care o are Demi Lovato http://www.myidol.ro/......etenie.jpg eu sunt satena, ceva sfaturi un nuantator, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Cea mai sigura care este sa mergi la salon si sa te sfatuiesti cu stilistul tau deoarece atunci cand te vopsesti nu poti fi sigura de rezultat pentru ca vopseaua actioneaza diferit la fiecare.

| Levana a răspuns:

Eu mă fac cu Loncolor, are o gamă largă de culori, inclusiv şatenul ăsta. Nu conţine amoniac şi alte prostii, nu atacă firul de păr şi rezistă circa 10 spălări.