| stefika a întrebat:

As vrea sa imi schimb look-ul ceva in genul acesta, http://www.intrefete.ro/......84772-foto nu stiu cum se numeste aceasta tunsoare.Imi puteti spune.va rog. funda

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey, Heey!

Se numeste :,, bob in scari,, cu breton deasupra sprancenelor, putin filat si lateralul tunsorii putin dar foarte putin ongulat, chiar doar varfurile.
DACA vrei sa te duci la o coafeza sa te coafeze, zii ce ti-am spus eu si daca tot nu intelege fa-i calculatorului o poza cu telefonul si gata!

Sper ca te-am ajutat! big grin

1 răspuns:
| EuSiCuMine a răspuns:

Este o tunsoare Bob in scari cu breton aproape de gene. Se poarta foarte mult, coafezei trebuie doar sa-i spui : o tunsoare bob filata. Si ea stie ce sa-ti faca :*