| EpicLove a întrebat:

Buna as vrea sa imi schimb look-ul si ma gandeam sa imi fac o coafura exact ca a Tequilei daca stiti cine e sigur ma puteti ajuta daca nu am sa pun eu un link sa vedeti cum arata

Răspuns Câştigător
| NbhdDaughter a răspuns:

Tequila are parul foarte filat,aproape pana la nivelul sanilor,si cu mult volum in partea de sus, adica parul de sus este mai scurt, si cu breton, tot filat, intr-o parte.Ar fi o idee grozava sa te tunzi asa.Iti recomand aceasta coafura.

| EpicLove explică (pentru NbhdDaughter):

Da dar cum se numeste asta ma intereseaza

1 răspuns: