| metropolitan a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc parul intr-o nuanta de roscat. Stiti cumva ce vosea sa-mi iau si ce nuanta sa-mi iasa apropiata cu, culoarea ginei pistol sau biancai dragusanu? help :*

1 răspuns:
| miha01 a răspuns:

Salut! Am fost si eu vopsita roscat dar un roscat mai aprins, bianca dragusanu are o nuanta roscat spre saten iar gina pistol roscat spre ciocolata de fapt amandoua au nuante ciocolatii. Eu am fost decolorata cu Kallos (exista si pudra decoloratoare) si m-am vopsit tot cu Kallos, este foarte buna vopseaua si are o gama mare de culori!

P.S. Apoi poti folosi pentru ati regenera parul si al hranii dupa ''operatie'' cu masca tot de la Kallos cu placenta (parca) sau cu laptisor.