| Danutza_8092 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati.In special fetele.Cum sa imi mai fac parul? Il am mediu.Sh nu stiu ce model sa mai imi fac la par? Pentru la scoala.sunt clasa a 5a...

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Si ce daca fata e micuta dar vrea sa fie frumoasa? lasati-o in pace, este o viitoare...domnisoara:D

Ia vezi iti plac astea?

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.320520333879.149196.181811348879
http://www.facebook.com/....../photo.php

Ps: eu asa sunt tunsa si imi place la nebunie:P

5 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Alexiahappy ori stii ori nu stii. Hotaraste-te!

| yuyubarbie19 a răspuns:

Pai e bun ca pentru varsta ta sa nu-ti sufoci parul cu seruri fizative spuma sau gel. Putin intinde-l cu placa si lasa-l pe spate.Sau fa-ti o coada coronita impletita si inca o coada.Chestii de asta.Respectati varsta!

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Danutza nu trebuie sa iti faci nu stiu ce modele la par, eu zic ca pentru varsta ta[pe care o am si eu] e destul sa vii si cu parul pieptanat ca doar nu esti fotomodel, nu? Nu trebuie frizuri incat sa ramana lumea cu gura cascata cand te vede. daca ai parul cret eu zic ca poti sa ti`l indrepti si poate sa pui o agrafa frumushika daca il ai drept poti sa ti`l prinzi intr-o coada simpla sau sa il lasi asa, sa pui o agrafa ceva si gata
Eu sper ca te-am ajutat ^^

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia_4048 a răspuns:

Hei,TPU,nu stiu cine esti dar eu sunt o fata care stie cum sa iti faci parul.1)Daca ai parul lung sa il lasi desfacut, daca ai parul scurt..., nu stiu pentru ca eu am parul lung; Pa...