| precious30 a întrebat:

Buna!
As vrea sa ma apuc de un curs de make-up si nu ma hotarasc unde. La mine in oras (Constanta) o sa vina in luna Noiembrie si ma gandeam sa fac la ea. Din cate am inteles cursul tine 3 zile si costa 900 lei. La mine in oras mai sunt alta scoli cu o durata mai lunga de scolarizare 5-6 luni dar sunt destul de costisitoare( in jur de 30 mil ).
Ce parere aveti despre cursurile Antoniei? Din cate am auzit ar trebui sa ai o baza cand te apuci de asta ....eu foarte multe nu stiu si mi-e teama sa nu il fac degeaba.

Răspuns Câştigător
| UNKOWN a răspuns:

Buna!

Si eu o urmaresc pe Antonia de ceva timp, insa prea multe despre cursurile ei nu stiu. A fost creata o pagina impotriva ei unde se plangeau foste cliente ca nu isi face treaba bine, dar erau la fel de multe care o apreciau. Fetele se plangeau ca nu le invata prea multe intr-o zi pentru ca tot timpul gasea cate ceva de facut, comandau mancare si 1-2 ore numai asta faceau. Parerea mea e ca e un sambure de adevar aici, dar cred ca o sa si inveti ceva din cursul ei happy

1 răspuns:
| deliqventa13 a răspuns:

Nu prea ai ce sa inveti in 3 zile de curs.Eu iti recomand sa iti gasesti undeva intre o luna si chiar doua, ca sa devii experta, sa fii angajata undeva, nu doar sa stii pentru tine.Chiar daca te va costa ceva, poate iti vei gasi undeva de lucru si vei castiga banii investiti pe cursuri happy