| bloonduta a întrebat:

As vrea sa ma mai ingras la picioare dar sa imi mentin abdomenul plat asa cum il am eu acum. Ce pot sa fac ca sa ma mai ingras la picioare dar sa nu imi afectez abdomenul? Vreau doar la picioare sa ma mai ingras nu pentru ca le am prea subtiri caci nu le amlaughing sunt chiar bine am 1. 65 inaltime si 55 de kg dar le am in forma de X si nu suport iar cand eram mai mica (pe la 11-12 ani)eram mai plinuta si nu se vedea chiar de loc aveam picioare normale.Ideea e ca eu mananc mult si nu ma ingras laughing. Daca stiti metode simple care pot fi facute acasa sau vitamine, sporturi... ceva va rog sa imi spuneti. Dau funda pentru cel mai bun raspuns! :*

1 răspuns:
| Robertty a răspuns:

Mancare multa, multe calorii si abdomene ca sa ti mentzii abdomenu!
poti lua si vitamine..nu uita de abdomene daca vrei sa ti mentzii abdomenu asa cum vrei!