| Andriialittlekt a întrebat:

As vrea sa ma tund asa : http://3.bp.blogspot.com/......immie.jpg, insa as vrea sa ma tund singura, stiti cum as putea realiza aceasta coafura? Adica imi puteti da un filmulet sau altceva? Funda! :)

Răspuns Câştigător
| Mandarina888 a răspuns:

Eu zic sa iei poza si sa te duci la o coafeza sa te tunda asa...nu ti poate lua mai mult de 20 30 lei pe un tuns, nu prea sunt filmulete care sa iti arate cum sa te tunzi singura pentru ca nu prea se pot astfel de frizuri...si chiar daca ar exista filmulete gandeste-te ca nu iti poate iesi exact asa, iti trebuie o anumita experienta si decat sa iti nenorocesti parul mai bine te duci si te tunzi!