| paulagabriela a întrebat:

Bunahappy! As vrea sa ma vopsesc,iar dupa sa ma tund emo, dar am parul cam scurt( putin mai lung de umeri) ce tunsoare credeti ca mi s-ar potrivi? Va rog sa ma ajutati, daca aveti idee lasati link-ul.Raspunsul care imi place v-a primii funda.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sugestiv: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Pai..depinde si de fata ta..Adica eu iti sugerez sa te duci la un hair stylist...El iti va zice ce ti se potriveste.winking
Succes! :* Pa pa!

| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa ai par lung pentru o freza emo, cauti pe net si alegi ce isi convine tie

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Pai poti sa te tunzi in scari evidente: in fata lung cat este si dupa din ce in ce mai scurt. Poti sa-ti vopseasti suvite violet, roscat cenusiu sau albastru electric! Dper ca te-am ajutat. SUCCESwinking!

| paulagabriela explică:

As vrea link la poza cu tunsoarea emo daca se poate.Mersi happy