| Gabrielle a întrebat:

Buna:-* As vrea sa ma vopsesc roscat ceva de genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 sau macar pe de aproape de culoarea asta.As vrea sa stiu de la ce gama sa imi cumpar ca sa reziste si sa fie si culoare stralucitoare.Merci:-*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vopsea foarte buna care are si aceasta nuanta mi se pare ar fi cea de la Syoss, are o culoare intensa si e de lunga durata, cunosc multe persoane care o folosesc. Sper ca te-am ajutatwinking