| alecsasweet a întrebat:

As vrea sa ma vospesc roscata. Ce fel de vopse imi recomandati? Eu ma gandeam la vopsea spuma de la Wellaton.

4 răspunsuri:
| Roxy1993 a răspuns:

Buna,ieri m-am facut roscata, cea mai buna e syoss.Mult succesc!happy

| andrarms a răspuns:

Vopseaua spuma nu e buna happy. O prietena de-a mamei si.a cumparat o vopsea spuma blonda sa isi mai deschida culoarea parului si i.a iesit brunet parulhee hee. Nu iti recomand vopsea spuma.

| alecsasweet explică:

Sa fie si de calitate. adica sa nu se duca dupa 5 spalari. big grin

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,acum depinde de buget, si de nuanta de roscat pe care o vrei.Intra pe TAZz si incearca mai multe nuante de roscat, vezi care iti place mai mult si intr-adevar Cele de la P&G sunt calitative.Pai bafta!