| TinkyGirl a întrebat:

Buna!
As vrea sa mai slabesc cam 2 kg (din burtica si solduri) si nu stiu ce dieta sa tin sau sport.big grin

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai sanatos, ca altfel nici sportul nu-si mai poate face efectul. Daca ai posibilitatea sa si alergi in fiecare zi ar fi perfect. :)
http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f

4 răspunsuri:
| uzzi92 a răspuns:

Sport... e mai usor sa arzi sa grasimi asa, dar trebuie sa fii atenta si ce mananci.

| FunnyCreations a răspuns:

TinkyGirl pai 2 kg nu e mult totusi e greut sa dai
Pai trezestete devreme, fa ceva exerciti daca e nevoie, consuma multe licide, depreferat apa sau suc natural la masina "CU FRUCTE REALE" nu manca dulce, paste, si grasimi dimineata si seara, seara bea multa apa si nu e bine sa nu manani dupa 6, mananca putin si des cate o bucatica de paine cu ou, stiu eu, dimineata mananca ceva usor, si daca vrei o dieta sanatoasa, iti trimit ID-ul meu in mesj happy numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| cris_4808 a răspuns:

Cel mai bun sport pentru slabit este alergatul pentru ca iti lucreaza toti muschii si este cel mai eficient, sau o alta metoda ar fi sa te inscrii la ore de taeboo. Nu sunt scumpe si mai ales in perioada asta de iarna cand nu prea ai pe unde sa alergi sunt perfecte.eu asa am reusit sa slabesc in jur de 5 kg intr-o luna.Conteaza bineinteles si sa nu manaci mult seara :* bafta.