| theStar a întrebat:

as vrea sa merg la cosmetica sa ma pensez dar pe langa asta as vrea sa cer sa mi se `epileze` toata fata(in afara sprancenelor)... exista acest serviciu? cum se face? cum se num? cat costa?

2 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Buna. se numeste epilare faciala... daca esti baiat sunt de acord cu ea dar daca esti fata te sfatuiesc sa nu recurgi la aceasta epilare faciala pentru ca daca te epilezi o data va trebui sa te epilezi si a doua oara si a treia. Bafta!