| Snicker a întrebat:

Buna,
As vrea sa-mi cumpar o placa de par dar nu stiu ce marca si ce model. Voi ce imi recomandati(din propia experienta)?
Eu ma gandeam la Remington S8670 http://www.shopmania.ro/......14735.html sau la asta http://www.domo.ro/......8_slash_10
ca are si mai multe capete si este si acceptabila la pret.Este buna? Cele care aveti placa d'asta sunteti multumite de ea? Pentru ca imi spunea cineva ca placile astea care au mai multe capete e posibil sa nu mai intinda asa de bine dupa un timp, placile sa devieze(nu stiu cum sa explic) pentru ca nu este cu totul( asa http://www.1001case.ro/......57946.jpg)
Voi ce parere aveti? De care ar trebui sa-mi cumpar?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| zuzulica a răspuns:

Hmmm eu am placa de par de la Remington-s8670 si pot zice ca sunt foarte multumita de ea. O am de aproximativ 7-8luni si este ok. Face niste bucle minunate si indreapta destul de bine.Eu am luat-o cu 159 lei in fine ti-o recomand dc vrei cu mai multe capete dc nu iti recomand S9000 e cea mai buna din punctul meu de vederehappy

9 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Sfat:Nu te da cu placa ca o sa ramai cheala!
BAFTA!

| Anca001 a răspuns:

Buna.Placile cu multe capete nu sunt asa bune.Eu teºas sfatui saºti iei Remington s9950, o am de cateva luni si sunt foarte multumita de ea, poti sa reglezi si temperatura saºti faci si bucle, pentru ca e subtire. E super!

| Minnie a răspuns:

Am eu Remington S8670 si e nemaipomenita.Are 5 trepte de caldura in functie de cum suporti tu, capete multe de coafare, gentuta, agrafe.Eu sunt f multumita de ea si nici nu e scumpa 149lei la altex

| Minnie a răspuns:

Am eu Remington S8670 si e nemaipomenita.Are 5 trepte de caldura in functie de cum suporti tu, capete multe de coafare, gentuta, agrafe.Eu sunt f multumita de ea si nici nu e scumpa 149lei la altex

| Iuliaana a răspuns:

Buna! te sfatuiesc sa nu iti cumperi cu mai multe capete. Nu functioneaza indeajuns de bine ca cele individuale. Separat iti este mai indemana ai sa obsevi daca iti vei cumpara cu mai multe capete. Si da, de la Remington sunt bune. Succeswinking

| DianyS_3637 a răspuns:

Depinde de cum ai parulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| cslx a răspuns:

Tot placa de par Remington S9000 ii cea mai buna:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...am eu de vanzare Remington s8670. e 150 de ron in magazin si il dau cu 130. E nou. l am luat de craciun dar prietena mea vrea alt modelsad. numarul meu e 0744167038