| IngerCazator a întrebat:

As vrea sa-mi fac capetele albastre ceva de gen http://ia108.odnoklassniki.ru/getImage?photoId=496870126 659&photoType=0
Deci intrebarea este: Trebuie sa ma decolorez inainte de a mi le face albastre?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristianela a răspuns:

Da, din pacate trebuie decolorat. Am incercat si eu. Eu am gasit un decolorant ieftin si de calitate si vopsea semipermanenta. A iesit super. Daca te intereseaza produsele pe care le-am folosit, lasa un mesaj aici happy