| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi schimb look-ul dar nu stiu cum se numeste cuafiura...cei care o cunosc pe tequila (genul ei de cuafiura as vrea ) multumesc mult celor care ma vor ajuta

2 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Du-te la tanti "cuafieza" cu o poza cu tequila in care se vede bine "cuafiura". si ii zici "asa vreau sa ma tunzi" si gata. si eu am fost cu o poza cand mi-am schimbat look-ul radical

| adaxbye a răspuns:

Mdea,invata sa scrii. Se zice "coafura". Nu te cunosc, nu stiu cum arati, cati ani sau care e stilul tau, dar dupa cum ai scris si te-ai exprimat iti pot zice ca nu ti se potriveste coafura laughing. Si ca sa nu fiu rea..mna,tequila e filata destul de mult, nu e cine stie ce coafura, are parul pana pe la umeri, si apoi filata partea de deasupra pana pe la gat. Cam asta e. Sper ca nu te tunzi asa :-s Bafta oricum.