| bulinutzalover a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi curat blana din interiorul cizmelor mele UGG. Le-am purtat cu niste colanti negri si blanita de oaie a capatat o nuanta mov. Cum as putea sa o fac sa ajunga inapoi la culoarea ei naturala alb-crem? Funda pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Desole a răspuns:

Buna. Si eu am avut aceeasi problema. Cea mai buna solutie este sa-ti speli cizmulitele cu " Ace". Acel detergent inalbitor. Dar nu toata cizmulita iti intorci blanita pe dos si o bagi in doar cu acea parte cu blanita. " Ace" se mai numeste si clor, amesteci clorul cu apa, mai mult clor decat apa. Te pup. kiss

1 răspuns:
| Chris88 a răspuns:

Inseamna ca nu sunt cizme UGG, eventual niste copii ieftine daca fac asa.