| crushedrose a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot scapa de vopseaua neagra din par, ca vreau sa imi pun cateva suvite deschise( roz aprins sau ceva de genu). Mentionez ca ultima ultima oara m-am vopsit in decembrie la inceput si cat de cat o iesit culoare, dar nu in totalitate.

5 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro tot ceea ce iti trebuie: si vopsea si decolorant :)

| 62mariaelena a răspuns:

Suvite pe par negru nu se fac decat daca il decolorezi pe protiunea de suvita

| mara2075 a răspuns:

Te-ai vopsit cu vopsea- vopsea sau nuantator (adica sampon nuantator)?

| crushedrose explică:

Am folosit vopsea, nu nuantator

| mirulovepinnk16 a răspuns:

Poti folosi oxidant si vopseaua roz sau ce folosesti thinking aplici pe par lasi, clatesti si ies roz